مقدمه

در سالهای اخیر با گسترش کاربری سیستم های انفورماتیک، تغییراتی اساسی در زندگی بشر رقم خورده است. نفوذ چشمگیر دنیای مجازی در زندگی انسانها ـ که ناشی از تبادلات بی شمار در زمینه های اطلاعات، کالا و خدمات می باشد ـ تغییرات آتی در جامعه بشری را مبهم و دور از ذهن گردانده است.
در عصر پر هیاهوی اطلاعات و پیچیدگی های زندگی در عصر جدید، استفاده و بهره مندی از فضای سایبری به عنوان شاهراه تبادلات نوین، نقشی بسزا در افزایش کیفیت و سرعت، کاهش زمان و نیروی کار دارد.
حرکت پیوسته و بدون وقفه تکنولوژی های نوین عموما باعث سردرگمی و ابهام افراد جامعه می گردد که این مسئله نقش کارشناسان و متخصصین آشنا به این فناوری ها را که بخشی از این جریان هستند، بعنوان راهنما و معرف این تکنولوژی ها برجسته می نماید.
متاسفانه بدلیل ناآشنایی اکثریت جامعه که شامل مجموعه های کاری و تشکل های اجتماعی نیز می باشد و عدم شناخت صحیح از کاربردها و قابلیت های تکنولوژی های نو، کاربردهای متفاوت و تاثیرگذار در زندگی روزمره، با اتلاف هزینه و وقت، خدمات نامناسب، کندی در انجام امور و فعالیت ها و… مواجه هستیم.

تاریخچه شرکت

شرکت سپهر دانش و مهارت با نگاهی متفاوت به این موضوع و بهره مندی از مهارت کارشناسان کامپیوتر و دانش متخصصان علوم و فنون با هدف گسترش دانش در سطح جامعه و کاربردی کردن علوم و فناوری های روز از سال ۱۳۸۸ آغاز به فعالیت نمود تا اطلاعات و توانایی های فعالان عرصه تکنولوژی را بصورت کاربردی و عملی در اختیار سازمان ها، ادارات، شرکت های خصوصی و دولتی و نیز عموم جامعه قرار دهد و در این مسیر اقدام به ارائه خدمات بسیاری از سازمان ها و ادارات دولتی و بخش خصوصی در این زمینه نمود.

خدمات شرکت

مهم ترین خدمات ارائه شده توسط شرکت عبارتند از:
پشتیبانی شبکه های رایانه ای
پشتیبانی نرم افزار های سفارش مشتری
راه اندازی شبکه های یکپارچه
راه اندازی مدیریت متمرکز شبکه
راه اندازی وب سایت
مدیریت شبکه های سازمانی
مدیریت امنیت اطلاعات
ارائه راهکارهای کاربردی فناوری اطلاعات با هدف:
کاهش هزینه ها
کاهش رفت و آمد
افزایش رضایتمندی مشتریان
افزایش کیفیت خدمات
مدیریت و نظارت سازمانی از راه دور – ویژه مدیران

تیم کاری شرکت

مهندس اکبری

مدیرعامل شرکت

ایمیل: akbari.hamed@esepehr.com

مهندس مجذوبی

مدیر داخلی و مدیر پشتیبانی

ایمیل: s.majzoubi@esepehr.com

مهندس غلامی

مدیر تیم طراحی وب سایت

ایمیل: s.gholami@esepehr.com

مهندس رازانی

مدرس و مشاور بین المللی کمپانی میکروتیک

مشاور شبکه

ایمیل:h.razani@esepehr.com

آقای مجذوبی

مدیر تیم مشاورین روانشناس

ایمیل:m.majzoubi@esepehr.com